Služby

Valníkové nástavby

s čím vám pomůžeme

Výroba a montáž valníkových nástaveb

BOX AUTO Vyroba uzitkovych nastaveb pro vozidla Jihlava082 | BOX-AUTO | Výroba užitkových nástaveb pro vozidla - Jihlava

Valníkové nástavby slouží pro přepravu kusového materiálu a zboží na paletách. Vyrábíme: pevné valníky, sklápěcí valníky, plachtové nástavby, shrnovací systémy Penta City. Součástí valníků je kompletní elektroinstalace podle vyhlášky MDS ČR.

Nabízíme vám mnoho volitelných doplňků, mezi které patří kurtovací oka, tažná zařízení, hydraulická čela, plastové schránky na nářadí, barely na vodu či spací nástavby. Podívejte se také na naše prachotěsné skříněmobilní stánky.

Vyrábíme

Pevné  valníky

Pevné valníkové nástavby s otevřenou ložnou plochou vyrábíme z žárově zinkované oceli či s hliníkovým roštem. Podlahu tvoří voděodolná protiskluzová překližka, na kterou navazují hliníkové, nebo ocelové bočnice. Pevné valníky jsou vybaveny plastovými blatníky a bočními zábranami proti podjetí. Elektroinstalace je dodávána v souladu s vyhláškou MD ČR.

Vyrábíme

Sklápěcí  valníky

Valníkové nástavby s možností sklápění korby do tří stran. Hydraulické čerpadlo zajišťuje plynulé sklopení korby a vysypání nákladu. Tyto nástavby vyrábíme z hliníkových a ocelových komponentů pro zajištění vysoké životnosti i v těch nejnáročnějších podmínkách. Sklopné nástavby vyrábíme do maximální hmotnosti vozidla 12 tun.

Vyrábíme

Plachtové  nástavby

Plachtovou nástavbu tvoří rozebíratelná konstrukce z žárově zinkované oceli. Podlaha je zhotovena z odolné a protiskluzové překližky. Horní latění zajišťují trubky uložení v pryžových pouzdrech. Boční latění na přání vyrábíme dřevěné, nebo hliníkové. Nástavba je vybavena klasickou, nebo celní plachtou v běžném i shrnovacím provedení. Samozřejmostí je potisk plachty na míru. Zadní čelo na přání vybavíme pevnými dveřmi, nebo roletou v ocelovém nosném portálu.

Vyrábíme

Shrnovací systémyPenta city

Součástí plachtové nástavby vám nabízíme shrnovací systémy Penta City, které jsou navrženy pro rychlé a bezpečné naložení a vyložení nákladu v městském prostředí. Nákladový prostor je totiž přístupný během několika vteřin. Shrnovací systémy Penta City jsou vhodné pro krátké nástavby s délkou do 8,5 m.

Využijte prodej valníkových nástaveb
od společnosti BOX AUTO Jihlava.

výhody

Proč si vybrat  naši firmu

Kvalita

Získáte kvalitní
výrobky a služby

Garance

Zaručujeme vám
vysokou kvalitu

Termíny

Dodržujeme výrobní termíny

Záruka

Získáte záruční
i pozáruční servis